O společnosti

Vážení obchodní přátelé,

 

firma Martin Svrčina – MS-Kalibrace je obchodní společnost působící v oblasti kalibrace, servisu a prodeje měřidel. Nabízíme poskytnutí našich služeb v jedinečném rozsahu, který mimo standardní úkony zahrnuje i přímý svoz měřidel a také nadstandardní lhůty kalibrací.

 

Smyslem naší činnosti je poskytnout zákazníkovi co možná nejlepší a hlavně komplexní služby k jeho plné spokojenosti.

Komplexnost našich služeb doplňuje v neposlední řadě hlavně svoz a rozvoz měřidel, který zajistí přímý kontakt se zákazníkem k udržení a rozvíjení obchodně přátelských vztahů.

 

V oblasti kalibrace spolupracujeme se špičkově vybavenými akreditovanými kalibračními laboratořemi všech oborů. Na základě požadavků zákazníka, kdy klíčem je perfektní znalost jeho potřeb a přání, vybíráme nejvhodnější laboratoř pro realizaci kalibrace. S ohledem na nadstandardní vztahy s našimi dodavateli jsme schopni zákazníkovi nabídnout nejen realizaci kalibrací za příznivé ceny, ale hlavně ve velice krátkém termínu, což je v dnešní době nesporná výhoda.

 

Samozřejmostí je rovněž zajištění servisu a oprav měřidel prováděného autorizovaným servisem předních prodejců měřidel.

 

Dodáváme měřidla různých výrobců zahraniční, ale i tuzemské výroby. Při výběru měřidla se našim zákazníkům snažíme nabídnout co možná nejvíce alternativ, proto mimo světově známé značky - Mitutoyo, Mahr a Tesa - nabízíme také další výrobce - Helios Preisser, Somet, Kinex.

 

Zajišťujeme také prodej kalibrů tuzemské i zahraniční, převážně německé výroby. Mimo standardizované kalibry zajistíme jejich zakázkovou výrobu dle požadavků zákazníka.

 

Kontakt

MS-Kalibrace

Martin Svrčina

IČ: 73348643
DIČ: CZ8201264929

 

Adresa:

Písková 253

Václavovice 739 34

Interaktivní mapa

 

tel.:

  • +420 702 364 249

 

e-mail:

 

web: www.ms-kalibrace.cz

 

Jsme na Facebooku